מהם הטיפולים האסתטיים הקיימים כיום ומי מבצע אותם? כל התשובות במאמר שלפניכם.

בין כל שאר הפיתוחים הטכנולוגיים שהביא אתו העידן המודרני, אפשר למצוא גם שלל טיפולים אסתטיים מתקדמים, הנותנים מענה כמעט לכל בעיה או צורך. לעתים טיפול אסתטי בא לתת מענה לפגם פיזי או בעיה בריאותית ולעתים מטרתו לשנות משהו במראה החיצוני, לפי בקשת המטופל.

 

אילו טיפולים אסתטיים קיימים כיום?

בין הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום, אפשר למצוא את הטיפולים הבאים:

  • הורדת שומות – מטרת פעולה זו היא להסיר שומות בעלות פוטנציאל סרטני, או שומות הנמצאות במקומות המפריעים למטופל והוא מעוניין להסירן.
  • הסרת שיער – יש מספר טכניקות להסרת שיער ולכל טכניקה יש המחיר שלה, האנשים שלהם היא מתאימה ומשך הטיפול הנחוץ.
  • הלבנת שיניים – ממשחות מיוחדות ועד לטיפולים מסוגים שונים, יש לפנות לרופא שיניים מומחה כדי לקבל תכנית טיפולים מותאמת להלבנת שיניים.
  • יישור שיניים – שיניים לא ישרות יכולות להשפיע על הדיבור, לעיסה ומראה אסתטי. לכן טיפול ליישור שיניים הוא לא אסתטי בלבד, אלא גם בעל יתרונות בריאותיים. יש לקחת בחשבון שטיפול יישור שיניים הוא תהליך ארוך, הכולל מספר מפגשים, והוא יכול לנוע בין מספר חודשים למספר שנים. הטיפול יבוצע על ידי אורתודנט מומחה.
  • הגדלת חזה – פרוצדורה ניתוחית הבאה לתת מענה לנשים המעוניינות להגדיל או להקטין את החזה, או לנשים המעוניינות להרים את החזה לאחר צניחה. הגדלת חזה מתבצעת לרוב תחת הרדמה מלאה, כאשר האישה נשארת להתאוששות למספר שעות ולאחר מכן משתחררת הביתה לתקופת החלמה. ניתוח זה נחשב לנפוץ וכמעט ללא סיכונים ואת התוצאה ניתן לראות רק לאחר מספר שבועות, כשהנפיחות יורדת. מהלך הניתוח עצמו משתנה בהתאם לגוף האישה ולתכנית הניתוח. בחלק מן הניתוחים מדובר בהרמת השד באמצעות שתלי סיליקון וביצוע חתכים קטנים. בניתוחים אחרים יש צורך גם בחתך בפטמה ומתחתיה. יש אפשרות לשלב גם בין הרמת שד להגדלתו בפרוצדורה אחת משולבת. הצלקות משתנות מהליך להליך,

 

את רוב הטיפולים האסתטיים יבצעו רופאים וכירורגים פלסטיים מומחים, אך חלק מן הפרוצדורות יכולות להתבצע גם על ידי בעלי מקצוע אחרים, כגון: קוסמטיקאית, שיננית ולפעמים גם באופן עצמי.

כאשר מדובר בפרוצדורה מורכבת או כאשר מעוניינים בתוצאות מדויקות ובהליך ללא סיכונים, יש לפנות למומחים לקבלת ייעוץ והכנת תכנית ניתוח מתאימה.

Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)