שיניים לבנות הן חלומם של אנשים רבים. אין זה סוד כי למראה של השיניים שלנו יש השפעה רבה על דעת הקהל עלינו. הדרך הנפוצה ביותר שבאמצעותה תוכלו להשיג מראה של שיניים לבנות וזוהרות היא על ידי טיפול של הלבנת שיניים. דרך הטיפול הינה נפוצה כיום במרפאות רבות אשר מספקות מענה מקיף בכל הקשור אל תהליך ההלבנה והשיקום של השיניים. השן מקבלת גוון בהיר יותר וכך בעצם היא הופכת להיות לבנה ובריאה יותר. על מנת שתוכלו לקבל מענה מושלם, עליכם לבצע בדיקות מקדימות ובהיוועצות עם רופא גם לקבוע את דרך ההלבנה העדיפה, שכן כיום קיימים מספר סוגי טיפול שבאמצעותם ניתן לבצע הלבנת שיניים.

 

בחירת הרופא – שלב קריטי בתהליך הלבנת השיניים

רופאי שיניים קיימים כיום בפריסה רחבה במיוחד. באופן טבעי לא יהיה לכם קושי למצוא רופא שיניים אשר יוכל לתת לכם מענה לא רע בכל הקשור אל טיפול הלבנת שיניים – אך כיצד עליכם לבחור אותו? ראשית תזכרו כי על מנת לקבל את התוצאה שלה אתם מצפים, הרופא שלכם חייב להיות בעל ניסיון וותק בתחום רפואת השיניים – אחרת אתם לוקחים סיכונים מיותרים. הלבנת שיניים ברוב המקרים היא תהליך פשוט, אך אסור לכם לסמוך על רופא שאין לו ניסיון בתחום – רק הוותק והמקצועיות יביאו לכם שיניים לבנות ונוצצות. אל תהססו לפנות אל מספר רופאי שיניים על מנת לקבל מהם המלצות, חוות דעת, מחירים ועוד פרטים שנחוצים לכם בשביל לקבל החלטה. בסיום קבלת כל המידע, תעשו שכלול וכך תוכלו לראות היכן הכי משתלם לכם לבצע את הטיפול הן מבחינת הניסיון של הרופאים ומקצועיותם והן מבחינת המחיר שאותו כל רופא דורש. כל רופא אשר מחזיק ברזומה עשיר בתחום של הלבנת שיניים, יחזיק תמונות והמלצות של מטופלים אשר עברו את הטיפול ויוכלו לשמש דוגמא ממשית להצלחת הטיפולים שאותם הוא מבצע.

 

הלבנת שיניים – איך מתחילים את התהליך?

תחילת התהליך של הלבנת שיניים הינה דומה מאוד לכל טיפול רפואי אחר, ותכלול צילומים ובדיקות מקדימות אשר ייתנו לרופא המטפל פרספקטיבה על המצב. הבדיקות המקדימות נועדו בעיקר על מנת שהרופא המטפל יבדוק – האם ניתן לבצע הלבנה של השיניים בחלל הפה שלכם? לעיתים אנשים שחסרות להם שיניים או שבחלל הפה שלהם יש שיניים תותבות רבות יאלצו לוותר על הטיפול ולפנות אל דרכים אלטרנטיביות שייתנו להם מענה אחר ולרוב גם פחות יעיל. בכל מקרה שווה לבדוק האם ניתן לעבור את הטיפול או לא.

במידה ותימצאו מתאימים לטיפול, תתחילו את תהליך הלבנת השיניים. במהלך התהליך הרופא המטפל יסגור ויטפל בכל השיניים אשר דורשות טיפול מוקדם, על מנת לא לפגוע בהצלחת התהליך. לאחר סיום הטיפול המקדים והבדיקות המקדימות – יהיה ניתן להתחיל את תהליך ההלבנה על פי הדרך שבה הרופא המליץ לכם. כיום קיימות דרכים רבות ומגוונות לבצע הלבנת שיניים – לכל דרך יש את היתרונות ואת החסרונות שלה ולכן הרופא המטפל יבחר עבורכם את דרך הטיפול האידיאלית והטובה ביותר עבורכם. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע על כל אחת מן הדרכים, וללמוד קצת יותר לעומק על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן.

הלבנת שיניים

Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)