בעיות שיניים הן דבר נפוץ מאוד באוכלוסייה. בישראל לבדה מתבצעים אלפי טיפולי שיניים מדי יום. אתר דנטלגייד הוקם עם שתי מטרות עיקריות לנגד עינינו:

1. האחת – לסייע לאותם אנשים הסובלים מבעיות שיניים למצוא באופן קל, מהיר ונוח מקורות מידע מהימן בנוגע לטיפולים ולהליכים הכירורגיים השונים אותם הם צפויים לעבור.

2. השנייה – לעזור להם לבצע השוואת מחירים, על מנת שיוכלו לאתר את הטיפול המתאים והמשתלם ביותר עבורם ולחסוך לעצמם סכום כסף לא קטן.

באתר מדריכים מקיפים ואינפורמטיביים בנושאי טיפולי שיניים מורכבים המכילים גם המלצות חשובות, סיכונים בכל סוג של טיפול, טווחי מחירים ממוצעים בקליניקות השונות בישראל ועוד.

אנחנו מאמינים שמידע מדויק ועדכני על טיפולי שיניים צריך להיות נגיש לכל אדם באשר הוא, כדי שיידע לקראת מה הוא הולך ושיוכל לדאוג לבריאות פיו כראוי.

תוכן המדריכים באתר דנטלגייד מבוסס על מידע מהימן שניתן על ידי רופאי שיניים מובילים בישראל, קופות החולים וארגונים מובילים נוספים בתחום רפואת השיניים.

חלק גדול מהתכנים באתר נכתבו או עברו בקרה של רופאים ומומחים לרפואת שיניים בישראל.

 

צוות האתר מאחל לכם הרבה בריאות ומקווה שתמצאו את האתר מועיל ושימושי.

לכל שאלה/סוגיה/הערה/הארה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

 

לעיון בתנאי השימוש של אתר דנטלגייד לחצו כאן

 

רופאי שיניים שעובדים איתנו בשיתוף פעולה ומבצעים בקרה על התכנים באתר דנטלגייד:

ד"ר ליבשיץ ארנולד רופא שיניים D.M.D בוגר חו"ל, טכנאי שיניים בוגר הארץ בדרגת אומן. בוגר תכנית  AGPP של האוניברסיטה העברית, עוסק בתחום האסתטיקה (ציפויים קומפוזיטים וקרמיים), יישור שיניים לילדים, בני נוער ולמבוגרים במגוון השיטות הקונבנציונליות כגון: סמכים מתכתיים ולבנים אסתטיים, שיטה חדשנית בתחום האורתודנטיה יישור שקוף ובלתי נראה לעין באמצעות קשתיות השקופות, רופא משקם + שיקום ע"ג שתלים בליווי צוות מומחים.

בעל ידע וניסיון בתור טכנאי שיניים. כתוצאה מכך תכנון, עיצוב שיניים ולסתות מתקבלות באופן הרמוני ואטרקטיבי, חיוך וחשיפת השיניים הנראית לעין טבעית עם גישה ונגיעות אישיות לכל צורכי המטופל עם הקשבה ותובנה. ד"ר ליבשיץ עוקב ומתעדכן בחידושים של שיטות וחומרים המתקדמים ביותר בעולם הדנטלי. כמו כן משתתף בהשתלמויות וכנסים בארץ ובעולם באופן קבוע.

המוטו של ד"ר ליבשיץ: "על איכות לא מתפשרים, והזול הוא היקר".

דף הפייסבוק של ד"ר ליבשיץ

ד"ר ליבשיץ ארנולד רופא שיניים

ד"ר ליבשיץ ארנולד רופא שיניים

רשתות שעובדות איתנו בשיתוף פעולה:

רשת "שיניים" – מפעילה רשת מרפאות בפריסה ארצית רחבה ופעילה בישראל כבר מעל ל-30 שנה.

במרפאות הרשת צוותים רפואיים מובילים ובראשם רופאים ודוקטורים מומחים לתחום רפואת השיניים על ענפיו השונים.

 

לביקור בדף הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/dentalguideisrael

 

לוגו דנטלגייד

Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)