אומרים שחיוך לא עולה כלום אבל הוא שווה הרבה. יש הרבה מן האמת בביטוי הזה, מחקרים כבר הוכיחו את ההשפעות החיוביות שיש לחיוך על הסביבה שלנו וגם עלינו, כך למשל כאשר אתם מחייכים כמעט תמיד הצד השני יחייך אליכם בחזרה וההתנהלות הכללית של כל סיטואציה תהיה נעימה יותר (אנחנו כמובן מתכוונים לחיוך אמיתי ולא מאולץ). החשיבות של החיוך והשפעתו החיובית על חיינו מעלות את ערכן של השיניים שלנו, שהרי החיוך הוא אינו מלא אם הוא לא מתבצע בשיניים חשופות ולכן הפן האסתטי במקרה זה הוא מהותי. זאת נוסף על חשיבותן הגבוהה במיוחד של שיניים בכל הקשור לדיבור, אכילה והתנהלות תקינה. אם גם אתם רוצים חיוך מושלם ואתם מתעניינים בהשתלת שיניים בראשון לציון, אז הגעתם למקום הנכון.

 


  השוו הצעות מחיר ממרפאות השיניים המומלצות ביותר בישראל, ללא התחייבות וחסכו זמן וכסף!

  שם:
  יישוב מגורים:
  טלפון:
  הערות:

   

  השתלת שיניים

  שיטות השתלת שיניים בראשל"צ

  השתלת שן בראשון לציון יכולה להתבצע במגוון שיטות ודרכים, בדומה לשאר הארץ, כאשר הדגש הוא התאמה אופטימלית של שיטת הטיפול למטופל. השתלת שיניים היא למעשה תהליך כירורגי המחייב מספר בדיקות מקיפות ומעמיקות בטרם מחליטים באיזו שיטה יש לטפל במטופל. השיטה הקלאסית מתבצעת בשני תהליכים מרכזיים אשר ביניהם ישנה הפסקה של עד חצי שנה והיא נפוצה בעיקר במצבים כאשר הפה צריך טיפול שתלים מקיף.

  כמובן שבתקופת ההמתנה מתאמים למטופל שיניים תותבות בכדי שגם טרם התקנת הכתרים בשלב השני, הפה של המטופל יישאר אסתטי. השיטה השנייה היא שיטת ההעמסה המידית אשר במסגרת שיטת זו "מעמיסים" את הכתרים בטווח זמן של עד 24 שעות מרגע ההשתלה. אולם במקרים מסוימים ניתן לבצע גם השתלת שיניים ביום אחד בראשון לציון.  השתלת שיניים ביום אחד תתבצע לרוב במקרים בהם יש צורך בהשתלת שן בודדת והצורך לפיצוי על הפער האסתטי הוא מהותי.

   

  מחירי השתלת שיניים בראשון לציון – במזומן או לחלק?

  השתלות שיניים, כידוע, דורשות השקעה כספית מצד המטופל. אולם השתלת שיניים בראשון לציון בזול היא לא משימה בלתי אפשרית. לפני שנצלול לעולם המחירים חשוב לציין כי כאשר מדובר בטיפולי השתלת שיניים התמחור הוא מאוד פרטני ותלוי בסוג השיטה, מספר השתלים, מצב הפה באופן כללי (כמו מצב החניכיים, למשל). אז איך תוכלו לדעת כמה עולה השתלת שיניים בראשון לציון?

  בצורה פשוטה מאוד – באמצעות השוואת מחירים. ביצוע השוואת מחירים לפני ביצוע השתלת שיניים הוא מהותית מאוד ויכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. אול השוואת מחירים חשובה לא רק כדי שתוכלו לגלות מהו מחיר השתלת שיניים בראשון לציון, אלא גם כדי שתוכלו להיחשף למגוון השיטות והאופציות וכך לקבל החלטה מושכלת.

   

  השתלות שיניים בראשל"צ - מחירוןמחיר מומלץ לטיפול
  שתלים דנטליים תוצרת ישראל - ראשון לציון4,500 - 2,400 ₪
  שתלים דנטליים תוצרת חוץ - ראשון לציון4,400 - 2,300 ₪
  מבנה על שתל ראשון לציון950 - 650 ₪
  הרמת סינוס בראשון לציון כמה עולה13,500 - 3,600 ₪
  השתלת עצם בפהטווח: 5,200 - 2,900 ₪
  השתלת חניכיים בראשל"צ מחירים8,300 - 3,700 ₪
  השתלת שן קדמית בראשון לציון4,500 - 2,000 ₪
  השתלת שן טוחנת בראשון לציון4,700 - 2,100 ₪
  עלות השתלת שיניים ביום אחד בראשון לציון49,000 - 37,000 ₪
  Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)