מחייכים שוב: השתלות שיניים בעיר יבנה

החיוך שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם לאן שאתם לא הולכים: פגישה חשובה במסגרת מקום העבודה, ראיון עבודה ראשון ואפילו דייט רומנטי. שיניים מלאות ובריאות מייצרות נראות קורנת ואטרקטיבית, בעוד שיניים חסרות יוצרות בדיוק את ההיפך: מראה מוזנח שלעתים גם יכול להרתיע. שתלים דנטליים יצרו מהפכה של ממש, והודות לטכנולוגיה המתקדמת ששמה את הדגש על שיקום הפה, ניתן לשוב ולחייך.

טיפולי השיניים, לרבות השתלת שן, מבוצעים בפריסה ארצית, גם בעיר יבנה. כל תושבי העיר בשכונות רמות ויצמן, נאות רבין או נאות עידן, יכולים ליהנות מחיוך מזמין ומאפשרות לגרוס את המזון ללא כל מגבלה בעקבות שיניים חסרות. ישנן שיטות מתקדמות להשתלה, כמו השתלת שיניים מהירה.

כל טיפול מותאם אישית למטופל על פי המצב הנוכחי בפיו, מצבו הבריאותי, מטרות הטיפול, תקציב, סוג הטיפול המתאים ביותר כמו השתלה בזאלית ביבנה לדוגמא וכן הלאה.

השתלת שיניים


  השוו הצעות מחיר ממרפאות השיניים המומלצות ביותר בישראל, ללא התחייבות וחסכו זמן וכסף!

  שם:
  יישוב מגורים:
  טלפון:
  הערות:

   

  הקשר שבין השתלת שיניים וחיזוק הביטחון העצמי

  טיפול של השתלות שיניים מיועד לאנשים הסובלים משיניים חסרות או רקובות. מטרת העל של טיפול זה היא לאפשר לאנשים לגרוס את המזון מבלי שהם מוגבלים. המון פעמים אנשים שחסרות להם שיניים, נצמדים אל תפריט של מזון נוזלי, רק מאחר ואין באפשרותם לגרוס מזון מוצק. מעבר לתסכול הרב, הרי שלטווח הארוך יכולים להיגרם גם נזקים בריאותיים בעקבות תפריט תזונה דל.

  עם זאת, חשוב לזכור כי לצד המענה הפרקטי שתורם בסופו של דבר להישרדות של האדם, השיניים משפיעות – לטובה או לרעה, גם על המראה החיצוני של האדם. למרות שחשוב להסתכל בתוך הקנקן, גם הקנקן עצמו חשוב. הרושם הראשוני שיוצרים אנשים ללא שיניים הוא המון פעמים רושם לא טוב. כך, הביטחון העצמי של אותם אנשים יורד ונפגע, מה שמשליך עליהם גם באספקטים אחרים בחיים. תנו לעצמכם ליהנות מתפקוד יום יומי מלא ומחיוך שיעצים אתכם!

   

  כמה עולה השתלת שיניים? בצעו השוואת מחירים

  השתלת שיניים אינה טיפול זול, אך התמורה שאתם מקבלים היא איכות חיים שאין לה מחיר! למרות שישנו טווח מומלץ של מחירים לטיפולים מסוג זה, עדיין ניתן להבחין בפערי מחירים בין רופא לרופא. מחיר השתלת שיניים ביבנה מבוסס בסופו של דבר על כמה פרמטרים שונים:

  • ניסיון הרופא המטפל והמוניטין שלו (כדאי בהחלט לעבוד עם רופא שיניים מומלץ ובעל ניסיון רב)
  • סוג ההשתלה שאתם רוצים לעשות (כמו לדוגמא השתלת שיניים ביום אחד בעיר יבנה, או טיפול הנפרס על פני תקופה ארוכה יותר)
  • האם נדרשים טיפולים מקדימים (כמו הרמת סינוס)
  • האם אתם זקוקים להשתלה של שן אחת או השתלה בכל הפה
  • סוג הכתרים הנבחר על ידכם (זירקוניה, חרסינה או סוגים שונים)

   

  השתלות שיניים ביבנה - מחירון מומלץמחירי טיפול מומלצים
  שתלים דנטליים ביבנה
  שתלים שמיוצרים בישראל
  4,700 - 2,500 ₪
  שתלים דנטליים תוצרת חוץ
  שתלים שמיוצרים במדינות זרות
  4,400 - 2,400 ₪
  מבנה על שתל ביבנה
  עלות מבנה על שתל במרפאות בעיר
  950 - 650 ₪
  הרמת סינוס - יבנה
  ניתוח הרמת סינוס בפה
  13,000 - 3,500 ₪
  השתלת עצם
  ניתוח השתלת עצם ביבנה
  5,200 - 2,900 ₪
  השתלת חניכיים ביבנה
  חובה למי שסובל מנסיגת חניכיים ורוצים לעבור השתלת שיניים
  8,300 - 3,700 ₪
  השתלה בתוך יום ביבנה
  השתלה מהירה ביום אחד, מחיר לפה שלם
  49,000 - 37,000 ₪

   

  מה זה השתלת עצם ומתי צריך אותה?

  לפני שמתבצעת השתלת שיניים ביבנה, ישנו סט של בדיקות שצריך לבצע בכדי לבדוק את התאמת הטיפול למטופל. לכן, אם גם אתם מתעניינים לגבי טיפול של השתלת שיניים באזור יבנה, דעו כי ישנה סבירות כי תצטרכו טיפול מקדים: הרמת סינוס. בפורצדורה זו מה שעושים הוא לעבות את העצם, כך שיהיה ניתן לקלוט בצורה מושלמת את השתדל המיועד.

   


   השוו הצעות מחיר ממרפאות השיניים המומלצות ביותר בישראל, ללא התחייבות וחסכו זמן וכסף!

   שם:
   יישוב מגורים:
   טלפון:
   הערות:

    

   מדוע כתרי זירקוניה הם המומלצים ביותר?

   חשוב להבין כי המילה "מומלץ" הינה מאד סובייקטיבית. ישנם מטופלים שונים בעלי צרכים שונים ומטרות שונות, ובהתאם מציע רופא השיניים המטפל את הפתרון. עם זאת, כתרי הזירקוניה אכן ידועים ומומלצים, זאת בעקבות תכונות ייחודיות שיש להם.

   • הכתרים האלו נחשבים מאד עמידים, אפילו יותר מכתרי החרסינה שגם בהם עושים שימוש.
   • בנוסף, בשונה מכתרים אחרים שלעתים יוצרים תוצאה בינונית בכל הקשור לאסתטיקה, כתרי הזירקוניה ידועים בכך שהתוצאה המתקבלת הודות להם היא מאד אסתטית.

   גם אם אתם עתידים לעבור טיפול של השתלת שיניים בכל הפה, ניתן לעשות שימוש בכתרים אלו ספציפית, זאת לאחר בדיקה מעמיקה והמלצה של הרופא. לחצו למידע נוסף.

    

   Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)