אם אתם מעוניינים לעבור טיפול יישור שינים בנתניה ורוצים לדעת קצת יותר על ההליך, הגעתם למקום הנכון. מיד תקבלו סקירה של כל שיטות הביצוע הקיימות בימינו, כמו גם טיפים שיעזרו לכם למצוא מרפאת שיניים מומלצת.

יישור שיניים בעיר

יישור שיניים אצל רופא שיניים מומלץ בעיר נתניה

מעוניינים לקבל הצעות מחיר משתלמות ממיטב המומחים לטיפולי יישור שיניים בנתניה?


  השוו הצעות מחיר ממרפאות השיניים המומלצות ביותר בישראל, ללא התחייבות וחסכו זמן וכסף!

  שם:
  יישוב מגורים:
  טלפון:
  הערות:

   

  לתושבי צפון השרון אשר מחפשים לשדרג את החיוך וליצור מראה שיניים אחיד, סדור וישר — מומלץ לבחון יישור שיניים בנתניה. השירות ניתן במספר מרפאות ברחבי עיר, החל משכונת פולג ועד לרובע עיר ימים.

  מעוניינים ביישור שיניים לילדים בנתניה? או אולי אתם מחפשים דווקא מרפאה שמציעה יישור שיניים למבוגרים בנתניה? המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם. השורות הבאות יכללו מידע שחשוב לדעת על הטיפול.

   

   

  מהן השיטות לביצוע יישור שיניים?

  קיימות מספר שיטות ליישור שיניים למבוגרים ולילדים, כאשר רק מרפאה איכותית שמעסיקה אורתודנטים מומחים ולא רק רופאי שיניים רגילים, תוכל להציע לכם את כולן. להלן השיטות המרכזיות:

  * סמכים רגילים – אלו הם אותם סמכי מתכת שהיוו את שיטת יישור השיניים היחידה במשך שנים (כונו גם ברזלים), אשר מוכרים כמעט לכל ילד וילדה שגדלו בשנות ה- 80 וה-90. אומנם גשר בשיניים שעשוי מסמכי מתכת מהווה בעיה מבחינה אסתטית, אך הוא מאוד יעיל ויכול להביא לתוצאות משביעות רצון גם כאשר מדובר בשיניים מאוד עקומות.

  * סמכים שקופים – אותה השיטה שלעיל רק עם סמכים שקופים שקשה מאוד להבחין בהם. סמכים אלו עשויים מספיר (אבן שקופה) או חרסינה.

  * יישור שיניים פנימי – שתי השיטות שלעיל מערבות שימוש בסמכים שמולבשים על גבי הצד החיצוני של השיניים. ביישור שיניים פנימי נעשה שימוש באותם הסמכים, רק מהצד הפנימי של השיניים. באופן זה הסמכים לא נראים לעין ואין פגיעה אסתטית, אך יש לקחת בחשבון משך זמן ארוך יותר של הטיפול עד להשגת התוצאות הנדרשות.

  * יישור שיניים ללא סמכים – מה שמכונה, אינויזליין. בשיטה זו הרופא המטפל מבצע סריקה של חלל הפה של המטופל, שולח את התוצאות למעבדה בחו"ל, שם מייצרים בהתאמה אישית פלטות שקופות שמולבשות על השיניים ברוב שעות היום. ישנם מספר יתרונות לטיפול באמצעות פלטה לשיניים מסוג אינויזליין, כגון היכולת להסיר אותה בזמן אכילה, שתייה או צחצוח שיניים (לעומת השיטות שלעיל שהינן קבועות) ואסתטיות השימוש (כאמור, מדובר בפלטות שקופות), מה שמקל מאוד על ההסתגלות של המטופל לטיפול.

  באיזו שיטה כדאי לבחור? ובכן, הרופא המטפל מבצע את שיקוליו בהתאם לצרכי האסתטיקה ומשך הזמן הנדרש לצרכי היישור. למרבית בני הנוער יוצע לעבור את הטיפולים השקופים או הפנימיים, בשל הרגישות הרבה שלהם בתקופה זאת של החיים למראה החיצוני.

   

  מרפאות שיניים מומלצות בנתניה – דגשים ודרכי התקשרות

  על מנת לזהות מרפאת שיניים בנתניה שמומלץ להתקשר עימה לצרכי יישור שיניים, רצוי לוודא אילו רופאי שיניים מועסקים אצלה בדיוק – האם מדובר ברופאי שיניים רגילים או באורתודנטים שעברו התמחות נוספת וממוקדת בתחום יישור השיניים.

  אומנם כל רופא שיניים שסיים את לימודיו יכול להציע את שירותיו בתחום יישור השיניים, אך העדיפות היא כי אורתודנט מומחה יבצע את הטיפולים. מרפאה שמעסיקה אורתודנטים תוכל להציע לכם את כל סוגי הטיפולים הקיימים, בין אם מדובר בטיפולי סמכים רגילים ובין אם בשקופים, פנימיים או כאלה מסוג אינויזליין.

  אל תתביישו לברר על זהות הרופאים שמועסקים במרפאה כבר בשיחת הטלפון הראשונית, לבקש את שם הרופא שאמור לטפל בכם ולדרוש תעודות שמוכיחות את מומחיותו.

  דרך נוספת לביצוע סקר השוק וסינון מרפאות היא דרך אתרים ייעודיים שמרכזים אך ורק את המרפאות הטובות ביותר בארץ, וזאת לאחר בקרת איכות קפדנית. כל שיש לעשות הוא למלא פרטים אישיים, לסמן איזה סוג טיפול תרצו לעבור ובאיזו עיר (למשל, יישור שיניים שקוף בנתניה) ומייד תקבלו רשימה של מרפאות רלוונטיות עם הצעות מחיר משתלמות שתוכלו להשוות ביניהן. פשוט וקל.

   

  מהי השיטה המסורתית ליישור שיניים?

  מדובר בטכניקה האורתודנטית המקובלת ביותר, בעיקר עבור מטופלים צעירים. השיטה כוללת שימוש בגשר מתכתי המוצמד לשיני המטופל בחוטים וריבועי מתכת. רובכם וודאי מכירים את ההתקן הזה כ״קוביות/ריבועים/ברזלים בשיניים״.

  בתהליך איטי והדרגתי, התקן המתכת ״מעודד״ את השיניים לנוע בכיוון הרצוי, עד לסידורן בקו ישר ואסתטי.

  במשך שנים, השיטה נחשבה לפתרון היעיל והאמין ביותר לטיפול בשיניים עקומות, מרווחות, צפופות ובלתי סדורות. למעשה, מדובר בשיטה שעודנה מומלצת על ידי מומחים רבים, בעיקר לילדים ונוער או במקרים של ליקויים חמורים במיוחד במנח השיניים.

  באותה נשימה, יש שטוענים שמדובר בטכניקה מיושנת אשר איננה בהכרח מהווה את הפתרון האולטימטיבי. עם התקדמות רפואת השיניים הממוחשבת, פותחו טכניקות משוכללות יותר כמו יישור שיניים שקוף.

   

  מהו יישור שיניים שקוף ואיך עובד התהליך?

  יישור שיניים אינויזליין מציע חלופה אטרקטיבית לטיפול בשיניים עקומות, צפופות, מרווחות או עם כל מנח בלתי תקין אחר.

  בניגוד להתקן המתכת המסורתי, טכניקת האינויזליין נעזרת בהתקן פלסטיק שקוף שמיוצר בטכנולוגיה מתקדמת של הדפסה תלת-ממדית. עיצוב הגשר נעשה בהתאמה אישית לפי המבנה האנטומי המדויק של המטופל ותכנית הטיפול העתידית.

   

  יתרונות יישור שיניים אינויזליין

  טכניקת האינויזליין מיועדת להתגבר על החסרונות של השיטה המסורתית.

  בראש ובראשונה, העובדה שמדובר בגשר שקוף מאפשרת להתחמק מההשפעה האסתטית של גשר הריבועים הבולט. הדבר חיוני הן עבור ילדים ונוער והן עבור מבוגרים, שכן בשני המקרים קוביות הגשר בשיניים עשויות להוות מקור למבוכה ולאי נעימות משמעותית.

  שנית, החומר התרמו-פלסטי שממנו מורכב ההתקן השקוף ניחן במרקם חלק שאיננו מסכן את את המטופל פציעות בחלל הפה. זאת לעומת גשר החוטים המסורתי, אשר כולל אזורים משונני שבמקרים רבים גורמים לאי נוחות ואף לשריטות.

  שלישית, טכנולוגיית הייצור של ההתקן השקוף מאפשר דיוק מרבי בהתאמת קשתיות הפלסטיק למבנה האנטומי של המטופל ולתזוזת השיניים הצפויה במהלך הדרך. המשמעות היא לא רק נוחות מרבית בעת השימוש בהתקן, אלא גם תוצאות אופטימליות בתום התהליך.

  לבסוף, פלוס נוסף טמון באפשרות השליטה של המטופל על הגשר. קשתיות הפלסטיק ניתנות לשליפה מהירה ולהחזרה בכל זמן שרוצים. היתרון הוא בכך שהמטופל יכול ״לקחת הפסקה״ מהטיפול בכל זמן שדרוש.

  עם זאת, אפשרות השליפה כרוכה בסיכון מסוים, שכן יש לענוד את הקשתיות למשך 20-22 שעות ביום לכל הפחות למקסום הסיכויים להצלחת הטיפול.

   

  למי מתאים הטיפול בגשר שקוף ליישור השיניים?

  יישור שיניים שקוף מתאים עבור כל מטופל בכל גיל, אך מומלץ שלא להתחיל את התהליך לפני גיל 7. כמו כן, מדובר בטכניקה מומלצת בעיקר עבור מצבים של ליקויים קלים עד בינוניים במנח השיניים.

   

  מחירי יישור שיניים

  טיפולים להתקנת גשר לשיניים בנתניה מוצעים במגוון מחירים בקליניקות השונות בעיר. על מנת לקבל את מראה החיוך המשופר, תצטרכו להיפרד מכמה אלפי שקלים.

  באופן ספציפי יותר, יישור שיניים שקוף בנתניה יעלה לכם בין 15-30 אלף שקלים. מדובר בשיטה יקרה יותר ביחס לשיטה המסורתית של גשר המתכת, שכן היא מצריכה שימוש במכשור הדמיה חדיש ומשוכלל.

  Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)