רוצים מראה שיניים בוהק ומושלם? הכירו את ציפוי השיניים זירקוניה, ציפוי איכותי, חזק ועמיד, שיעניק לכם תוצאה אסטטית ברמה גבוהה לצד שמירה על בריאות חלל הפה. 

אחת מהאפשרויות המובילות כיום לביצוע שינוי מהפכני בשיניים היא ציפוי שיניים זירקוניה.

מאחר וקיימים עוד כמה סוגי ציפויים שניתן ליישם על השיניים, למשל כאלה על בסיס חרסינה, מצאנו לנכון לפרט בפניכם לגבי ההבדלים ביניהם.

מה זה ציפוי זירקוניה, מהם היתרונות של ציפוי זה, למי מתאים ציפוי זירקוניה לשיניים וגם כמה אמור לעלות לכם טיפול מהסוג הזה?- הנה כל התשובות.

 

ציפוי שיניים זירקוניה

ציפוי שיניים זירקוניה, מידע מקיף והשוואת מחירים – דנטלגייד

 

 

מה זה ציפוי שיניים זירקוניה? 

מראה השיניים שלנו מוכתב על ידי הגנטיקה אך גם בהתאם לאורחות החיים והגיל שלנו. מלבד אחוז מאוד קטן באוכלוסייה שלו שיניים בעלות מראה מושלם שנוצר על ידי הטבע, רוב רובם של האנשים (וכן, גם הסלבס שאתם מעריצים) זקוקים לטיפולי שיניים אסתטיים מסוגים שונים על מנת להשיג את המראה הרצוי להם.

ציפוי שיניים זירקוניה הוא בדיוק הטיפול שמשיג להם את זה. במהלך טיפול זה מודבקות פיסות דקיקות של חומר בשם זירקוניום דו-חמצני על גבי השיניים והן נועד לחפות את המראה הפגום והלא אסתטי שלהן.

 

באילו מקרים מומלץ לעשות ציפוי זירקוניה?

ציפוי שיניים זירקוניה מיועד עבור כל מי שרוצה להימנע מטיפולי שיניים מורכבים וממושכים ומעדיף ליישם ציפויים על גבי השיניים שלו, כך שהמראה האסתטי שלהן יהפוך למושלם. באילו מקרים מומלץ לעשות ציפוי זירקוניה בשיניים?

✔️ סגירת רווחים בין שיניים בעזרת ציפויי זירקוניה רווחים בין השיניים עשויים להיות לא אסתטיים אך גם בעייתיים מבחינת איכות הלעיסה בשל מזון שנדחס בין הרווחים ומפעיל לחץ על החניכיים. באמצעות ציפוי זירקוניה ניתן לסגור את הרווחים הללו ולצמצם אותם במהירות.

✔️ הלבנה של שן כהה באמצעות ציפוי זירקוניה – אמנם לא מדובר בהלבנה של השן אך עם ציפוי זירקוניה ניתן להעלים את המראה של שיניים כהות מבלי לעבור הלבנת שיניים בפועל.

✔️ טיפול בשיניים שבורות או שחוקות – שן שבורה או שחוקה, במיוחד בחלק הקדמי של הלסת, מהווה הפרעה אסתטית. באמצעות ציפוי זירקוניה ניתן לשחזר את החלקים השבורים או השחוקים בקצוות השיניים ולחסוך טיפולים מורכבים יותר כגון יישום כתרים.

✔️ הסתרת מראה שיניים עקומות – שיפור מראה השיניים בעזרת ציפוי זירקוניה מהווה פתרון מצוין גם במקרה הזה ויכול לחסוך חודשים ואף שנים של טיפולים אורתודנטיים עם גשרים, שעולים הרבה יותר.

ציפוי שיניים זירקוניה יכול לעזור גם לאלו מכם שיש להם כבר כתרים מזירקוניה בפה.

מה ההבדל בין ציפוי זירקוניה לבין כתר זירקוניה? כתר זירקוניה מחליף את כל כותרת השן ומולבש על גבי מבנה, בעוד ציפוי מחפה את השן בחלקה הקדמי.

משום שמדובר בשני חומרים זהים, אם כבר יש לכם כתרים מזירקוניה (שנחשבים מאוד איכותיים), כדאי לצפות שיניים סמוכות גם עם אותו החומר וליצור הומוגניות אסתטית מבחינת המראה הנוצר.

 


  השוו הצעות מחיר ממרפאות השיניים המומלצות ביותר בישראל, ללא התחייבות וחסכו זמן וכסף!

  שם:
  יישוב מגורים:
  טלפון:
  הערות:

   

  ציפוי זירקוניה לעומת חרסינה – מה ההבדל?

  שיטוט קצר ברחבי ברשת יחשוף אתכם לאפשרות הנוספת לביצוע ציפוי שיניים מלבד זירקוניה, אנחנו מדברים על ציפויי חרסינה מסוגים שונים (לומינירס, וינירס, EMAX ועוד).

  אז מה עדיף ציפוי חרסינה או זירקוניה ולמה? כל מקרה לגופו, אך חשוב שתכירו את היתרונות והחסרונות בציפוי זירקוניה לעומת חרסינה על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת בעניין:

  #1 חוזק – ציפוי שיניים זירקוניה נחשב לחזק ביותר ואינו נשבר גם בהפעלת כוח חזק (למשל, נגיסה בגלעין של זית בטעות) לעומת ציפוי החרסינה שעשוי להישבר ולהינזק.

  #2 משך עמידות – ציפוי זירקוניה יכול להחזיק מעמד יותר מ-15 שנים, שזהו זמן רב יותר מאשר כל ציפויי החרסינה.

  #3 שקיפות החומר – חרסינה היא יותר שקופה מאשר זירקוניה. מסיבה זו המראה של ציפויי החרסינה בדרך כלל יותר טבעי מאשר זה של הזירקוניה. יחד עם זאת, מרפאה מקצועית יכולה לתכנן עבור המטופל את הצבע הנכון ביותר עבורו גם במקרה של ציפוי זה וליצור מראה טבעי לא פחות.

  #4 רגישות להכתמה – מעשנים? אוהבים לשתות קפה, תה או יין? חשוב שתדעו שהזירקוניה אינה מוכתמת בקלות, לעומת ציפויי החרסינה שעשויים לעבור הכתמה כמו שיניים רגילות.

  #5 עלויות – מאחר ומדובר בציפוי מאוד איכותי, ציפוי זירקוניה הוא יקר יותר מאשר חרסינה.

  בקליניקות שונות תוכלו לעבור באמצעים טכנולוגיים חדשניים הדמיה המדגימה כיצד יראו השיניים שלכם תוך שימוש בסוגי החיפויים השונים, מה שמסייע לכם להחליט במה לבחור. בכל מקרה, אין ספק שציפוי זירקוניה הוא איכותי ועמיד יותר ולכן הוא מאוד אטרקטיבי ומומלץ מאוד.

   

  ציפוי שיניים זירקוניה

  ציפוי שיניים זירקוניה – הבחירה המועדפת לשיקום השיניים למראה אסתטי מרשים.

   

  איך מתבצע ציפויי שיניים עם זרקוניה?

  אם שאלתם את עצמכם איך מתבצע ציפויי שיניים עם זירקוניה, הרי שמדובר בתהליך של מספר פגישות בקליניקה שמתבצע בסדר הבא:

  ✔️ פגישה מקדימה – הרופא המטפל בוחן את מצב השיניים, מחליט האם יש צורך בטיפולים שונים טרם הנחת הציפוי (הסרת פלאק, שיננית וכו'), מבצע צילומי הדמיה ומדידות ראשוניות.

  ✔️ הכנת השיניים – בשלב זה יש לשייף מעט חומר שן (בערך 0.3 מ"מ) על מנת לחספס את פני השטח לקראת הדבקה חזקה וליצור מקום לחיפוי שיחליף את השכבה שהוסרה.

  ✔️  לקיחת תבנית – יצירת תבנית של צורת השיניים חשובה מאוד על מנת שמעבדת השיניים תיצור את הציפוי בצורה מדויקת לפי המידות הנדרשות. לקיחת התבנית מתבצעת על ידי נשיכת חומר רך שמתקשה לאחר ייבוש. כל הנתונים נשלחים למעבדה מיוחדת שיודעת להכין ציפוי שיניים מסוג זירקוניה בהתאמה אישית למטופל.

  ✔️ הדבקת הציפוי – בשלב הסופי הציפויים מודבקים לפני שטח השן על ידי דבק דנטלי מיוחד, לעיתים בשילוב מנורת UV.

  אין צורך בביקורים נוספים בקליניקה לאחר התקנת הציפויים. על המטופל לשמור על אורח חיים בריא, להגיע לשיננית אחת לחצי שנה-שנה וגם לביקורות שגרתיות אצל רופא השיניים.

   

  מחיר ציפוי זירקוניה בשיניים – כמה עולה?

  אז כמה עולה ציפוי זירקוניה בשיניים? הדבר תלוי בגורמים שונים כמו איכות החומרים, מידת המקצועיות של המעבדה שמייצרת את הציפויים בצורה מדויקת לתבנית, כמו גם המקצועיות והמוניטין של הרופא ויכולתו לתכנן ציפוי מיטבי שיראה כמה שיותר טבעי תוך מינימום הסרת חומר שן.

  מעבר לזה, מחיר ציפוי שיניים זירקוניה תלוי גם במשך האחריות שמקבלים על הטיפול, כך שניתן לומר כי טווח מחירים מאוד רחב יתגלה בפניכם בסקר בשוק שתבצעו לפני.

   

  ציפוי זירקוניה לשיניים - מחיר לטיפולעלות מומלצת
  כמה עולה ציפוי זירקוניה לשינייםהחל מ-1,500 שקלים
  מחיר של ציפוי זירקוניה עבור מספר שינייםהחל מ-2,500 שקלים
  עלות ייעוץ אצל רופא שיניים לציפוי זירקוניה800 - 300 ₪

   

  האם כדאי לנסוע לעבור טיפול ציפוי שיניים זירקוניה בטורקיה?

  מטופלים רבים רוצים לחסוך בעלויות הטיפול ומעדיפים לנסוע למדינות שבהן ניתן לעבור טיפול שיניים זירקוניה במחיר הרבה יותר זול מישראל, ביניהן טורקיה. ההמלצה שלנו עבורכם – היזהרו! למה צריך להיזהר מלבצע טיפול לציפוי זירקוניה לשיניים בטורקיה? יש לכך מספר סיבות:

  1) היעדר פיקוח – טורקיה אינה מדינה מודרנית כמו ישראל והפיקוח על הקליניקות שם אינו הדוק כמו בישראל, כך שאתם עשויים למצוא את עצמכם עוברים טיפול ציפוי שיניים זירקוניה שבסופו של דבר יגרום לשיניים שלכם הרבה יותר נזק מתועלת ואף באופן בלתי הפיך.

  2) איכות החומרים – עליכם לקחת בחשבון כי ציפויי זירקוניה לשיניים מגיעים בכל מיני איכויות ושהמחירים הזולים בטורקיה נובעים לעיתים משימוש בחומרי ציפוי והדבקה נחותים, כך שעל הזול אתם תהיו עשויים לשלם ביוקר בהמשך.

  3) אחריות – כאשר אתם עוברים טיפול ציפוי שיניים בישראל יש לכם כתובת לפנות אליה במידה ומשהו אינו מרגיש לכם בנוח לאחר הטיפול או למקרה בו אחד מהציפויים זז ממקומו או נשר. אם תעברו את הטיפול בטורקיה, מי בדיוק ייתן לכם שירות במקרים שכאלו?

  בשורה התחתונה, טיפול שכזה עדיף לעבור כאן בישראל, בקליניקה מובילה שתציע לכם מקצועיות, איכות ומחירים נוחים.

  Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)