שיניים תותבות היו מאז ומעולם התשובה הבטוחה ביותר לשיניים חסרות. כבר מספר עשורים שרופאי שיניים משתמשים באופציית השיניים התותבות למילוי חלל הפה בצורה אסטטית ומציאותית עד כמה שניתן. כיום בזכות השתלות השיניים, הפופולאריות של שיניים תותבות ירדה, אך בכל זאת מדובר בתחליף הולם ומיידי לשן או למספר שיניים חסרות. בשנים האחרונות האיכות של השיניים התותבות עלתה מדרגה, וכיום ניתן למצוא שיניים תותבות איכותיות במיוחד, אשר נראות בדיוק כמו שיניים רגילות וקשה מאוד להבחין כי מדובר בתותבות. באתר מידע ומאמרים מקצועיים אשר יענו על מרבית שאלותיכם בנושא שיניים תותבות. על מנת לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהן באפשרותכם למלא את הטופס אשר נמצא בצד שמאל למעלה של הדף.

שיניים תותבות – אילו סוגים קיימים?

כל רופא שיניים יתאים למטופל שלו את סוג השיניים התותבות שיביאו לתוצאה הרצויה. כיום קיימים מספר סוגים של שיניים תותבות אשר לכל אחד מהם יש יתרונות אך בנוסף לכך גם חסרונות. הסוג הנפוץ ביותר כיום בכל הקשור אל השיניים התותבות זה שיניים תותבות זמניות, אשר מטרת הרכבתן היא לתת מענה זמני ולא קבוע לחסרון בשיניים. הפתרון הזה לרוב הוא מענה זמני לפתרון כולל אשר לוקח זמן לבצע אותו, ולכן משתמשים בשיניים תותבות זמניות עד להשלמת הטיפול המלא. היתרון המרכזי של שימוש בסוג זה הוא המיידיות שבטיפול. בתוך זמן קצר תוכלו ליהנות משיניים תותבות. אך מנגד הפתרון הזה הוא זמני ולא חזק במיוחד, ולכן ישנם תקלות לא קטנות עם שיניים תותבות זמניות.

בנוסף לסוג הזמני, ישנו את הסוג הקבוע – שיניים תותבות קבועות נפוצות פחות, אך הם הדרך האידיאלית להתגבר על מחסור בשיניים במקרה שביצוע השתלת שיניים יקר לכם מדי. לאחר בדיקה מקדימה יתקין הרופא את השיניים התותבות הקבועות על החניכיים ובכך יאפשר לכם לקבל מענה תמידי לחסרון השיניים שלכם.

שיניים תותבות – האם הטיפול מתאים לכולם?

האופציה של שיניים תותבות יכולה לחסוך אי נעימות רבה, ומהווה פתרון קל ונוח למחסור בשיניים. בזכות התקדמות רפואת השיניים בישראל ובעולם, כיום מציעות מרפאות השיניים את הטיפול הזה כמעט לכל המטופלים – בין אם מדובר בילדים, בני נוער או מבוגרים. כמובן שהמבנה ואיכות השיניים התותבות משתנה בין מטופל למטופל – אך מהות הטיפול ניתנת לביצוע אצל כל מטופל באשר הוא – ללא הבדל מהותי בין אחד לשני.

שיניים תותבות – פתרון מיידי לחסר השיניים

אומנם אנו עדים לפופולאריות הולכת ודועכת בכל הקשור לטיפול באמצעות שיניים תותבות ויותר מטופלים בעלי יכולת מעדיפים לעבור השתלות שיניים, אשר מקנות פתרון כירורגי ואיכותי יותר, אך בשונה מהתהליך הארוך של השתלת השיניים, פתרון באמצעות שיניים תותבות הוא מיידי ומקנה לכם הרבה יתרונות כבר מהרגע הראשון. אם אינכם מסוגלים לחכות או צריכים פתרון מהיר, מיידי ויעיל לחסרון בשיניים – שיניים תותבות תהיה הבחירה האידיאלית שלכם.

שיניים תותבות

Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)