אתם נמצאים במצב בו אתם חייבים לגשת לרופא שיניים אשר יוכל לעזור לכם עם הבעיה בה נתקלתם. בין אם מדובר בעקירת שן, יישור או הלבנה, השתלה או ציפוי או אולי רק ביקור קצר אצל השיננית, אתם תרצו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות אצל מרפאת שיניים מומלצת בה תקבלו את הטיפול הטוב ביותר. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא איך כדאי לבחור רופא שיניים בצפון בדרך הנכונה.

 

המלצות ממכרים

הדרך הפשוטה ביותר היא כמובן לבקש המלצות מחברים ובני משפחה עליהם אתם סומכים בעיניים עצומות כדי להגיע לרופא שיניים מומלץ, בנוסף אליהם תוכלו לנסות להיעזר גם ברופא המשפחה או ברוקח הקבוע אשר אולי מכיר מרפאה איכותית.

בעוד אתם מקבלים המלצות, שימו לב שמדובר ברופא אשר מתמחה בבעיה הרלוונטית שיש לכם.

 

איך לבחור את הרופא הטוב ביותר? 

אורתודנט

ישנם המון שאלות אשר תוכלו להפנות לכל רופא שיניים בצפון הארץ, כדי לדעת שמדובר ברופא אמין ומומלץ. בנוסף, אתם צריכים להיות בטוחים שהמרפאה בו הוא עוסק זמינה עבורכם הן מבחינת מיקום והן מבחינת שעות פתיחה ופעילות.

מקום הלימודים של הרופא יכול להעיד המון על רמתו, ובמקרה והוא נוכח בכל כנס וסדנאות חינוך אשר קשורות לנושא אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שמדובר במקצוען אמיתי. מומלץ לבדוק גם מהם שיטות המניעה של אותו רופא לבעיות פה ושיניים נפוצות.

חשוב לבדוק את זמינות המרפאה במקרים דחופים של חירום, לא כל המרפאות ערוכות למקרי חירום מחוץ לשעות הפעילות הרגילות.

שימו לב לבדוק אם הרופא עובד עם קופת החולים בה אתם רשומים, ואם הביטוח שלכם כולל גם סעיפים לטיפולי שיניים ואם כן שימו לב לעבור על הכל כדי להבין את כל האפשרויות שהביטוח מציע.

נסו לבדוק גם כמה נוח יהיה לכם לקבוע תור וכמה זמן מראש עליכם יהיה לעשות זאת. לרוב רופאים מומלצים ידרשו מכם לקבוע תור מוקדם ככל הניתן כדי להבטיח זמינות, מצד אחד אתם רוצים רופא שיהיה זמין עבורכם בהתראה קצרה אך לפעמים ככל שהרופא מחזיק בשם מוכר ומומלץ כך יהיה זה קשה יותר.

כאשר אתם מגיעים למרפאה, נסו להתבונן מסביב. אם המקום תמיד נקי ומצוחצח ואתם יכולים לראות שישנה שמירה טובה על ההיגיינה הכללית, מדובר ברופא נקי ומסודר. בנוסף, שימו לב שהוא לובש את כל הציוד הנדרש, כמו כפפות ומסכת פה אף.

 

הדבר הכי חשוב שתוכלו לעשות עבור השיניים והפה שלכם יהיה למצוא רופא שיניים אמין ומקצועי אשר יוכל לעזור לכם לשמור על היגיינת הפה, לטפל בבעיות ולמנוע צרות עתידיות. רופא שכזה יוכל לשמור על כל היסטוריית הטיפולים שתעברו יחד ולוודא את ההתקדמות הרצויה. ניתן להבחין בעובדה שרופא קבוע במשך שנים יעזור לכם הרבה יותר מאשר אם תחליפו אחד כל תקופה.

Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)