אם יש משהו שממנו חוששים מרבית המטופלים הזקוקים לטיפול שיניים, הרי שהוא משך הטיפול וכאבים אפשריים לאורך הטיפול. בכדי לאתגר את אותם החששות, מנעד הטיפולים מתרחב וכיום מוצעת למטופלים הזקוקים לתהליכי שיקום ושחזור גם העמסת שתלים מיידית.

 

 

עולם שחזור השיניים הוא עולם עשיר ודינאמי, המאפשר לכלל המטופלים ליהנות משלל תהליכים שמטרתם אחת: להבטיח שיניים בריאות ושלמות – לטובת תפקוד מלא וחיוך קורן.

סביר מאד כי גם אתם שמעתם לפחות פעם אחת על שתלים דנטליים העמסה מיידית, אך מהי המשמעות של התהליך ומהם היתרונות שלו? מיד לאחר שהושתלו השתלים על ידי רופא השיניים, יוצרים מצב של "העמסה". לפניכם, המאפיינים של התהליך בקצרה:

 

* המטרה: לקצר משמעותית את זמן הטיפול בהשוואה לשיטות אחרות

 

* איך עושים את זה? עם דילוג על שלבים כירורגים שונים

 

* תנאי סף לביצוע התהליך: עצם בכמות מספקת + חלל פה בריא

 

* המוטיבציה: לבצע שחזור אסתטי ברמה הגבוהה ביותר בפה המטופל

 

מה חשוב לדעת? התהליך אמנם קצר משמעותית מזה שהיה מוכר לכם עד היום, אך חשוב להבין דבר מהותי: את הכתרים הקבועים שלכם יתקינו רק כעבור פרק זמן של בין חודשיים לשלושה חודשיים.

 

העמסה מיידית של שתלים לשיניים

 

העמסת השיניים – גם אתם יכולים לחייך, ומהר משחשבתם

העמסה מיידית מוכרת לרבים גם בשם "השתלה ביום אחד". תהליך זה מיועד לאנשים שסובלים ממחסור של שן, אנשים שהשן שלהם נסדקה או נשברה או כאלו הסובלים משן רקובה. כמו בעל ענף, כמו בתחום רפואת השיניים ישנם פיתוחים שונים המושפעים מטכנולוגיות מתקדמות.

בעבר הלא כל כך רחוק, מטופלים שהיו זקוקים לטיפולי שחזור, היה נאלצים להמתין זמן רב בין טיפול לטיפול. התוצאה? הליך ארוך, מייסר וכן – גם כואב. השתלות השיניים בעבר היו מתבצעות לאורך תקופה, כאשר לא אחת היה צורך בעקירות, השתלות עצם והליכים נוספים שהמון פעמים העלו את השאלה בקרב המטופלים: "האם אני באמת צריך את זה?"

הודות לפתרון של העמסה מיידית, קוצרו ההליכים השונים לכדי הליך מקוצר. מה יוצא מזה?

 • החיוך לו כמהים המטופלים מגיע מהר יותר!
 • קשיים באכילה ובדיבור כמעט ולא ניכרים בתקופת ההחלמה
 • הליך קצר המבוסס על התעסקות מזערית בו

 


  השוו הצעות מחיר ממרפאות השיניים המומלצות ביותר בישראל, ללא התחייבות וחסכו זמן וכסף!

  שם:
  יישוב מגורים:
  טלפון:
  הערות:

   

  הקשר בין תחושת הביטחון העצמי ולהעמסה מיידית

  ההשוואה בין תהליכים קודמים ובין תהליך של העמסה מיידית מתבקשת. כידוע, מטופלים שהיו מעוניינים בטיפולי ההשתלה, היו צריכים לאורך תקופה לא קצרה להסתובב עם שיניים זמניות. ישנה סלידה רבה מהשיניים האלו (בין היתר הודות לסרטים הישראליים הכוללים לא מעט סצינות בלתי נשכחות בהן מככבות השיניים).

  עם תהליך זה של השתלה מיידית, עם סיום הטיפול במרפאת השיניים, יכול המטופל ליהנות מפתרון אסתטי ונוח (גם במקרה בו יותקנו השיניים הקבועות בהמשך). אפשר לומר כי ההעמסה המיידית הנגישה את החיוך המושלם ליותר מטופלים, פשוט מאחר והתהליך עצמו פשוט יותר, נגיש יותר וכבר לא מייסר.

   

  תקופת המתנה ארוכה בין הליך להליך? לא במקרה הזה

  ההחלטה שלכם להשיב לעצמכם את החיוך הקורן שלכם, היא גם ההחלטה לבחור בהליך שיטיב עמכם. אם אתם מחפשים יתרונות לתהליך העמסה מיידית, הרי שחשוב לדעת דבר נוסף: בתהליכים הקלאסיים או "הקונבנציונאלים", הרי שנדרשת תקופת המתנה בין שלב לשלב לאורך התהליך.

  חשוב להבין כי תקופות ההמתנה אינן תקופות בהן אתם שבים לשגרה שלכם, אלא שרבים מעידים על קשיים באכילה, דיבור וניהול שגרת יום תקינה. עם העמסה מיידית של שתל מאחר והיא מבוססת על תהליך קצר כל כך, יכולה להטיב עמכם מיד! מה נחסך מכם?

  • מתח וחשש גדולים בין טיפול לטיפול
  • תהליך החלמה מחדש לאחר כל שלב

  המטרה של ההשתלות הקלאסיות וההשתלות הנעשות ביום אחד – זהות: להשיב למטופל את היכולת לחייך וליהנות מפה מתפקד עם שיניים בריאות. ההבדל היחיד? בדרך שבה עוברים על מנת להבטיח את המטרה הזו. בגדול, רופא השיניים נוקט בגישה של כמה שפחות פעולות (בדגש על אלו הכירורגיות).

   

  אז איך יוצאים לדרך עם התהליך?

  אז אחרי שברור לכם מהו התהליך ומהי מניפת היתרונות שלו, תוכלו גם אתם לעשות את הצעד הראשון בדרך לחיוך שלכם. השאלות השכיחות ביותר של המטופלים הן האם קיימים סיכונים בהעמסה מיידית, וגם מהי העלות של הליך כזה. באשר לסיכונים – הרי שלתהליך עצמו אין סיכונים או חסרונות בולטים, אך חשוב בעיקר להבין האם אתם מתאימים לתהליך שכזה. רופא השיניים יבצע בדיקות יסודיות במטרה למצוא את שיטת ההשתלה הנכונה ביותר בעבורכם.

  מחיר העמסה מיידית מבוסס על כמה פרמטרים שונים (ניסיון הרופא, מידת מורכבות התהליך בהתאם למצבכם האינדיבידואלי וכן הלאה). לכן, ההמלצה היא להגיע לפגישת היכרות עם רופא השיניים, בה תוכלו לקבל מידע מפורט אודות התהליך, אורכו, השלבים הנדרשים, הבדיקות שצטרכו לעבור וכן – גם עלויות.

   

  העמסה מיידית - מחיר לפי סוג טיפולמחירי טיפול ממוצעים
  מחיר העמסה מיידית בשיטת ALL ON 4 (עלות לכל הפה)50,000 - 40,000 ש"ח
  כמה עולה השתלת עצם כטיפול מקדים להעמסה מיידית של שתלים2,700 - 1,500 ש"ח
  המחיר של הרמת סינוס כטיפול מקדים להשתלה מיידית15,000 - 5,000 ש"ח
  השתלת חניכיים כטיפול מקדים להעמסת שתלים מיידית8,000 - 4,000 ש"ח

   

  דגשים לבחירת רופא השיניים לביצוע העמסה מיידית

   

  • ניסיון: מדובר על הדבר החשוב ביותר! אם גם אתם החלטתם לעבור השתלה ביום אחד, חשוב שתחברו אל רופא שיניים המתמחה ספציפית בסוג זה של טיפולים. נדרשת מיומנות גבוהה, דיוק בפרטים הקטנים והענקת תשומת לב לכל שלב בתהליך. רופא מנוסה ידע איך לבצע בצורה הרמונית ונכונה את חלוקת העומסים ולתכנן את שלבי התהליך.

   

  • מחיר: השאלה כמה עולה העמסה מיידית של שתלים לגיטמית, אך התשובה אינה קבועה. לכן, רגע לפני שאתם יוצאים לדרך עם רופא השיניים, יהיה כדאי לבצע השוואת מחירים. שימו לב כי סביר מאד שהרופאים המנוסים יותר בתהליך של העמסה מיידית, יגבו סכום גבוה יותר. האם כדאי לשלמו? כל עוד מדובר על הבריאות שלכם, על החיוך שלכם ועל ההתחייבות לטיפול מקצועי, בהחלט.

   

  • נראות המרפאה וטיב הצוות: הבטיחו כי המרפאה נקייה ואסתטית, כי הצוות חביב וסבלני וכי מקבלים אתכם בזרועות פתוחות. התחושה שלכם לאורך הטיפול חשובה ומשפיעה על החוויה הכוללת שלכם.