תאריך עדכון אחרון:

 

הליך שיקום הפה יכול להביא אתכם לתוצאות הדרושות ולא חייבים לפנות לאופציה הזאת רק במצבים קשים במיוחד, אלא גם במצבים שבהם אינכם מרוצים מהמצב של הפה שלכם. שיקום הפה יכול להתבצע במגוון רחב של דרכים, כאשר מטרות הטיפול משתנות על פי הצרכים של כל מטופל. ברוב המקרים המטרה היא לפעול לכך שהפה יחזור להיות במצב בריא ותקין.

 

הפה הוא אחד האיברים החשובים ביותר בגוף שלנו. אנו משתמשים בו בעת דיבור ובעת צחוק וקשה מאוד להסתיר אותו באופן קבוע. בעיות בשיניים מעבר להיותן בעיות רפואיות שחשוב לטפל בהן על מנת שלא יחמירו, הן גם בעיות אשר משפיעות על הביטחון העצמי שלנו, ולכן חשוב לטפל בהן מיד כשהן צצות.

השתלת שיניים

שיקום הפה – בחירת הרופא השלב הקריטי ביותר

הליך שיקום הפה אינו מוגדר, ולכן יהיה שונה ממטופל אחד למטופל אחר – כל אחד על פי הצרכים שלו. לכן בחירת הרופא שיבצע בעבורכם את הטיפול תהיה השלב החשוב ביותר והוא זה אשר יקבע אילו טיפולים אתם צריכים וכיצד לבצע אותם על מנת להגיע לתוצאות הדרושות. כלומר, הליך שיקום הפה שיתבצע אצל רופא מנוסה יביא ככל הנראה לתוצאות טובות ויציבות, ומנגד רופא פחות מנוסה יכול להביא את המצב לפתרון זמני ולא יעיל לאורך זמן.

 

שיקום הפה – ההחלמה והיום שאחרי

אמנם מדובר בטיפול אשר משתנה ממטופל אחד לאחר, אך בכל זאת ההחלמה מהליך של שיקום הפה אינה לוקחת זמן רב. בזכות התקדמות הרפואה, ניתן לבצע את מרבית הטיפולים בטווח זמן קצר האחד מהשני, וכך לרכז את כל הכאב ותקופת ההחלמה תחת שבוע או שבועיים של טיפולים בלבד. היום שאחרי שיקום הפה אמור להיות טוב יותר. לעיתים תדרשו להגיע לטיפולים שגרתיים על מנת לוודא כי השיניים נמצאות במצבם התקין ושאין צורך לחדש או להחליף שתל או גשר מסוים. הבדיקות הללו הן שגרתיות ונועדו בעיקר על מנת למנוע מצב שבו תחזירו את הפה שלכם להיות כמו שהיה לפני הטיפול.

 

שיקום הפה – כמה זה אמור לעלות?

ההליך יכול לעלות לא מעט, בכל זאת מדובר במספר טיפולי שיניים אשר מתבצעים במקביל. על מנת שתוכלו לחסוך בעלויות ולבחור את המרפאה הטובה ביותר, תהיו חייבים לבצע סקר שוק – על מנת לדעת כי השגתם את המחיר הטוב ביותר במרפאה האיכותית ביותר. אנו נשמח לסייע לכם בהליך הבחירה ולענות על כל השאלות שלכם בנושא.