מאחר וההחלקה האורגנית נשטפת מהשיער ב100% מהשיער טרם השימוש במחליק היא לא משחררת חומרים מסוכנים לאוויר, לא מסוכנת לקרקפת או לעור, לא יכולה לגרום לתלישות ונשירת שיער ולא דורשת לייבש עם פן לאחר חפיפה – פשוט לחפוף ולצאת. החלקות 'משקמות' רבות בשוק מחדירות חלבון קראטין לשיקום אך באותה הנשימה חונקים את השיערה בציפוי פורמלין והורסים אותה לטווח הארוך. אוקסו אורגניק דווקא מציעה שיקום עמוק ואמיתי, ולא מהווה סיכון לך או לשיער. למעשה, טיפול ההחלקה האורגנית OXO עומד בתקן הFDA האמריקאי לקוסמטיקה.

 

האם החלקת שיער אוקסו אורגניק מתאימה לכל סוגי השיער?

ההחלקה האורגנית OXO מוכרת על ידי ה-FDA ועשויה להתאים לכל סוגי השיער – שיער מקורזל, שיער אתיופי, שיער גלי, שיער מתולתל, שיער צבוע, שיער פגום ועוד. משך הטיפול בהחלקת אוקסו אורגניק אורך כמספר שעות שבסוף התהליך תצאי מן המספרה כשישערך מוחלק לחלוטין, מלא ברק ונראה ארוך יותר ובריא. החומרים הפעילים בנוסחה משולבים גם בחומרים טבעיים כמו שמן קקאו אשר מוכר וידוע כרכיב שיקומי שמתאים לשיער הרוס ושרוף. ההחלקה המקורית נעשית אך ורק על ידי מעצבי שיער או ספרים מוסמכים ועל מנת להיות משוכנעת כי רכשת את המוצר המקורי – חפשי את המדבקה על הויטרינה של בית העסק.

 

oxo organic fda listed hair smoothing treatment

 

כיצד נעשית ההחלקה האורגנית?

ההחלקה OXOrganic נעשית במספרות מוסמכות ועל ידי איש מקצוע שמכיר ויודע לעבוד עם הנוסחה. ראשית, החומר נמרח על השיער ומעניק לו את הטיפול הראשוני. לאחר מכן, החומר של ההחלקה נשטף מן השיער ב-100% ורק לאחר מכן המעצב יתחיל לעבוד על שיערך עם מחליק שיער. פעולה זו עשויה להמשך זמן מה ותלוי בעיקר במיומנותו של הספר ובכמות ואורך השיער שלך. התהליך אינו מסורבל או כואב, מדובר בטיפול נעים ואין חשש לריחות בעייתים או אדים ועשן מכיוון שהעבודה על השיער נעשית כשהחומר של ההחלקה נשטף ממנו כבר. לקראת סוף הטיפול השיער נשטף בשנית וכבר באותו הרגע תוכלי להבחין בתוצאה : שיערך יהיה חלק ובעל מראה טבעי ובריא יותר.

 

החלקת OXO ORGANIC – מתאימה לכל סוגי השיער

ההחלקה האורגנית אוקסו אורגניק הינה FDA Registed והינה מתאימה לכל סוג הלקוחות, לכל סוגי השיער ואף לנשים בהיריון ונשים מניקות. התהליך קורה בתוך השיערה ואינו אגרסיבי, ולכן ההחלקה מתאימה לקהל לקוחות כה רחב. כמו כן, התוצאה הסופית הכוללת החלקה ושיער שנראה בריא ויפה יותר מובטחת לכולן ומרבית הלקוחות שכבר ניסו מעידות כי אכן מדובר בשיטה חדשנית ומוצלחת. החלקת אוקסו אורגניק בטוחה לשימוש, מבטיחה כי שיערך יוחלק לצמיתות ובנוסף גם יוצרת תהליך שיקומי שאינו מובטח או קיים אצל שום החלקה מתחרה.

לאחר טיפול ההחלקה תוכלי לעצב את שיערך עם ואפילו בלי שימוש בחום בכלל, קליעת צמה פשוטה תעשה לך תלתלים עד החפיפה הבאה. השיער נשאר חי וחיוני, ובעל ווליום טבעי, ניתן לבצע אותה על שיער צבוע, עם גוונים או אומברה ואפילו לפשר תוצאות של החלקות אגרסיביות כגון יפנית וסברה.

למידע נוסף על החלקת OXO לחצו כאן או בקרו בעמוד הבא.

Latest posts by מערכת DentalGuide (see all)